Fuar Hakkında

“4. Uluslararası Gıda, Beslenme Bileşenleri, İçerikleri ve Teknolojileri Fuarı“

Food & Nutritional Ingredients 25-27 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 10. Salonda sektörün önde gelen firmalarına ev sahipliği yapacak. Sektöre ait en son ürün ve teknolojilerin sergileneceği yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin buluşma noktası olan Food & Nutritional Ingredients Fuarı; sektörün satın alımlarını karşılamak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Rakamlarla Food & Nutritional Ingredients 2019

  • 2019 yılında Food & Nutritional Ingredients Fuarı, 26’sı yabancı olmak üzere 66 katılımcı firmaya ev sahipliği yaptı.
  • Fuar 3 gün boyunca 429’si 61 farklı ülkeden gelen yabancı ziyaretçi olmak üzere toplam 2,178 sektör profesyoneli ziyaret etti.
  • FNI Konferans Programı dahilinde ise sektör profesyonelleri 3 gün boyunca ticari ve bilimsel toplam 11 sunum gerçekleştirdi.

Siz de Uluslararası Gıda, Beslenme Bileşenleri, İçerikleri ve Teknolojileri sektörünün bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve yerli ve yabancı sektör lideri firmalar arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız 25-27 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan "4. Uluslararası Gıda, Beslenme Bileşenleri, İçerikleri ve Teknolojileri Fuarı“ Food & Nutritional Ingredients 2022’yi kaçırmayın!

Organizatör