Fuar Hakkında

“6. Uluslararası Gıda, Beslenme Bileşenleri, İçerikleri ve Teknolojileri Fuarı“ Food & Nutritional Ingredients 7-9 Mayıs 2025 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde önde gelen firmalarına ev sahipliği yaptı.

Sektöre ait en son ürün ve teknolojilerin sergileneceği yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin buluşma noktası olan Food & Nutritional Ingredients Fuarı, sektör tarafından yoğun ilgi gördü.

Rakamlarla Food & Nutritional Ingredients 2023

• 2023 yılında Food & Nutritional Ingredients Fuarı 227’isi yabancı katılımcı olmak üzere 336 doğrudan katılımcıya, temsil edilen firmaya ve 977’isi yabancı olmak üzere 5.811 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

• Konferans Programı dahilinde sektör profesyonelleri 3 gün boyunca ticari ve bilimsel 18 sunum, 1 panel programı gerçekleştirdi.

Food & Nutritional Ingredients 2025'de Yerinizi Alın!

Siz de Uluslararası Gıda, Beslenme Bileşenleri, İçerikleri ve Teknolojileri sektörünün bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve yerli ve yabancı sektör lideri firmalar arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız, 07-09 Mayıs 2025 tarihleri arasında düzenlenecek olan "6. Uluslararası Gıda, Beslenme Bileşenleri, İçerikleri ve Teknolojileri Fuarı“ Food & Nutritional Ingredients 2025'i kaçırmayın!

Organizatör