Fuar Hakkında

“4. Uluslararası Gıda, Beslenme Bileşenleri, İçerikleri ve Teknolojileri Fuarı“ Food & Nutritional Ingredients 25-27 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 10. Salonda sektörün önde gelen firmalarına ev sahipliği yaptı.

Sektöre ait en son ürün ve teknolojilerin sergileneceği yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin buluşma noktası olan Food & Nutritional Ingredients Fuarı, sektör tarafından yoğun ilgi gördü.

Rakamlarla Food & Nutritional Ingredients 2022

• 2022 yılında Food & Nutritional Ingredients Fuarı, 5’sı yabancı olmak üzere 47 katılımcı firmaya ev sahipliği yaptı.

• Fuar 3 gün boyunca 973’ü’si 65 farklı ülkeden gelen yabancı ziyaretçi olmak üzere toplam 5.266 sektör profesyoneli ziyaret etti.

• FNI Konferans Programı dahilinde ise sektör profesyonelleri 3 gün boyunca ticari ve bilimsel toplam 7 sunum, 1 panel programı gerçekleştirdi.

Food & Nutritional Ingredients 2023'de Yerinizi Alın!

Siz de Uluslararası Gıda, Beslenme Bileşenleri, İçerikleri ve Teknolojileri sektörünün bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve yerli ve yabancı sektör lideri firmalar arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız, 31 Mayıs - 02 Haziran 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan "5. Uluslararası Gıda, Beslenme Bileşenleri, İçerikleri ve Teknolojileri Fuarı“ Food & Nutritional Ingredients 2023’ü kaçırmayın!

Organizatör